Fitness

Uzak Durulması Gereken Fitness Uygulamaları

Fitness endüstrisindeki sürekli yenilik, egzersizlerimizi en üst düzeye çıkarmak için yeni yollar bulmamızı sağlar. Ancak, orada çok fazla bilgi varken, bazen iyi ve kötü fitness trendleri arasında ayrım yapmak zor olabilir. İşte uzak durmanız gereken en kötü fitness trendlerinden bazıları.

Son Derece Yoğun Egzersiz Rejimleri

CrossFit ve benzeri egzersiz rejimleri daha iyi bir vücut arayışınızda yardımcı olabilse de, hiçbir egzersiz sizi kusturup bayıltmamalıdır. Etkileyici ve etkili görünseler de, aşırı antrenmanın performansınız için zararlı olduğuna dair pek çok kanıt vardır. Vücudunuzu dinleyin ve kendinizi iyi hissetmeyen gülünç derecede zor egzersizlere girmeyin.

Grup Eğitimi

Grup eğitimine gitmek daha eğlenceli görünse de, her insanın kendi ihtiyaçları ve fitness alışkanlıkları vardır. Gerçekten birinin antrenmanınız boyunca size rehberlik etmesini istiyorsanız, kişisel bir eğitmen kiralayın. Bu şekilde, antrenmanınıza odaklanabilir ve fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

fitness uygulamaları

Diyet Hapları

Piyasada pek çok diyet kaybı takviyesi var, ancak gerçeklerle yüzleşme zamanı hiçbir şey sağlıklı beslenme ve egzersizden daha iyi olamaz. Göbek yağınızı kesecek sihirli bir hap aramayı bırakın ve işe koyulmaya başlayın.

Tüm Vücut Titreşimi

Egzersiz yapmadan sonuçları elde etmek asla mümkün olmamıştı. Tüm vücut titreşimi ile kendinizi egzersiz yapıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayan titreşimli bir platforma sahip bir makineye oturabilir veya uzanabilirsiniz. Bu yöntemin işe yaradığına dair bir kanıt yok, bu yüzden makineden inin ve ağırlık kaldırmaya başlayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı