Fitvitrin

Sephora Collection doğal içerikli cilt bakımı sunuyor!

Sephora Collection, bu yaz hem kadınlar hem de erkekler için kusursuz bir cilde kavuşmaya yardımcı oluyor! Sephora Collection’ın sunduğu bu koleksiyon cildinizdeki kusurlardan kolayca arınmak için en büyük destekçiniz olacak.

 

SİVİLCE KARŞITI LOSYON

Yüzde doksanından fazlası doğal kaynaklı malzemelerden oluşan, peeling etkili bu ürünün içindeki Salisik asit ve AHA ile sivilce ve kızarıklıkların görünümü ilk geceden itibaren azalmaya başlar.

Cildiniz zaman içinde daha pürüzsüz, daha arınmış bir hale gelmesine yardımcı olur, kızarıklarınızın azalmasını ve cilt tonunuzun eşitlenmesini destekler.

Geceleri pamuklu çubuk ile kurumasını istediğiniz sivilcelerinizin üstüne lokal olarak uygulayabilirsiniz.

Fiyat: 89,90 TL

PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE YARDIMCI NEMLENDİRİCİ SIVI KREM

Bu seferki kremimiz erkeklere. Kremsi dokuya sahip, yağsız, hyalüronik asit içeren ve %94 oranında doğal kaynaklı malzemelerden oluşan sıvı bir nemlendirici olan bu krem, cildinizi nemlendirirken aynı zamanda pürüzsüz bir cilt için yardımcı oluyor.

Fiyat: 89,90 TL (75 ml)

PEELİNG ETKİLİ TEMİZLEME JELİ

Erkekler için özel üretilen peeling etkili temizleme jeli, %96 oranında doğal kaynaklı malzeme (volkanik kum ve çinko) içeren formülüyle cildinizi arındırmayı ve pürüzsüzlük hissini destekler.

Fiyat: 74,90 TL (200 ml)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı