Güzellik ve Cilt Bakımı

Mis kokulu eller için Verbana El Temizleme Jeli

Artık hepimiz çantamızda el dezenfektanı taşıyoruz ama ne ellerimizin kurumasının önüne geçebiliyor, ne de dezenfektanların ağır kokusundan kurtulabiliyoruz. Çözüm L’Occitane’ın yeni Mine Çiçeği kokulu mis gibi Verbana El Temizleme Jeli’nde gizli...Ellerinizi dilediğiniz zaman dezenfekte edebilir yanı sıra mis gibi kokabilirsiniz.

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor… Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri…Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor

Ellerde tazeleyici etki

Güzel kokular uzmanı L’Occitane, suya ve sabuna ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz Verbena el temizleme jeli ile hem yüksek düzey dezenfeksiyon sağlıyor hem de tazeleyici etkisi ile bilinen Mine Çiçeği özlerini ellerinize taşıyor.

İçeriğindeki yüzde 69 alkol oranı ile virüslere ve bakterilere karşı etkili olan ürün, Fransa’da sağlık otoritelerinin de gözbebeği konumunda.

65 mlolaraküretile hidroalkolik el temizleme jelini kolaylıkla yanınızda taşıyabilir, ihtiyacınız olan her an kullanabilirsiniz.

Verbena Cleans Hand Gel 65 ML – 55 TL

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı