Yaşam

Jennifer Lopez karın kaslarıyla dikkat çekti!

Korona günlerinde düzenli spor yapan Jennifer Lopez'in karın kasları takipçilerinin de gözünden kaçmadı.

Koronavirüs günlerinde evde çalışmalarına devam eden jennifer lopez sık sık instagram hesabından paylaşımlarda bulunuyor.

Güzel yıldız spor yapmaktan geri kalmıyor. 50 yaşına girmesine rağmen güzellliğiyle ve fit görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İki çocuk annesi Lopez, bu kez  tanıtım yüzü olduğu iç giyim markalarından birinin koleksiyonundan bir parçayla çekilen pozunu Instagram sayfasında paylaştı. Aynı poz söz konusu firmanın Instagram hesabında da yer aldı.

Lopez bir sporcu gibi düzenli olarak antreman yapmayı ihmal etmiyor. Karın kasları her iki hesabın takipçilerinin de gözünden kaçmadı.

Sporcu gibi çalışıyor

Sahnelerin ve Sinemanın yıllara meydan okuyan yıldızlarından biri Jennifer Lopez. bu görüntüsünü korumak için de kelimenin tam anlamıyla profesyonel bir sporcu gibi çabalıyor.

Lopez, koronavirüs nedeniyle iki ayı aşkın bir süre nişanlısı Alex Rodriguez, eski evliliğinden olan iki çocuğu ile birlikte karantina da spor yapmaktan geri kalmıyor.

Bazı hayranları Jennifer Lopez‘in bu kadar çok kas yapmasını anlam veremezken erkeksi bir görünüme büründüğünü ileri süren takipçileri eleştiriden geri kalmadı.

Öte yandan Lopez, beslenmeyle ilgili tüyolarınıda takipçileriyle paylaştı. Her sabah bir yumurtanın akını içitiğini belirten 50 yaşındaki yıldızın, buzdolabında olmazsa olmazları ise yumurtanın dışında; meyve, sebze, acı kırmızı biber ve hindi eti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı