Haber

Kadınlara özel ücretsiz spor salonu açıldı

Düzce'nin Kaynaşlı Belediyesi, sosyal belediyecilik kapsamında kadınlara özel spor salonu açıyor. Kayıt olmak isteyen kadınlar belediyeye giderek kayıt yaptırabilecek ve ücretsiz olarak faydalanabilecek.

 

Koronavirüs kapsamında spor salonları uzun zamandır kapalıydı. Normalleşeme adımları çerçevesinde yeniden faliyete geçen spor salonlarına ilgide artmaya başladı. Sosyal belediyecilik alanında çalışmalarını sürdüren Düzce’nin Kaynaşlı Belediyesi de evde uzun süre hap olmak zorunda kalan kadın vatandaşların hızlı bir şekilde eski sağlıklarına kavuşması için Kadınlara özel spor salonunu faliyete geçirdi. Kadınların spor imkanlarından daha fazla yararlanması amacıyla böyle bir uygulamaya gidildi.

Daha önce ilçede gençler için açılan spor salonunun ardından yeni yapılan düzenlemeler ile kadınlara yönelikte spor salonu açıldı. Kaynaşlı Belediyesi tarafından faliyete geçirilen salonda  pilates, fitness ve kardio kursları verilecek. Spor yapmak isteyenler belediyeye giderek kayıt yaptırabilecek. Spor salonu tamamen ücretsiz olacağı öğrenildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı