Fitvitrin

İstenmeyen tüylere Philips Satinelle BRE650/05

Evde Bakım Keyfinizi Philips Satinelle ile Bir Üst Seviyeye Taşıyın!

Yaza hazırlık yapan kadınların aklını en çok kurcalayan konulardan biri olan tüy sorunu, Philips Satinelle BRE650/05 ile fonksiyonel bir çözüme ulaşıyor. Tüm ihtiyaçlar için 8 ataçman seçeneği ile çözümü tek bir cihazda buluşturan Philips, masajdan peelinge ve epilasyona kadar evde yaz bakımını başka bir boyuta taşıyor.

Sıcak günlerde istenmeyen tüylerine çözüm arayan kadınlar, Philips Satinelle BRE650/05 ile yalnızca epilasyon konusunda değil masajdan peelinge, tıraştan düzeltmeye kadar geniş bir yelpazede konfora kavuşuyor.

Şimdiye kadar tasarlanmış Philips epilatörler arasında en geniş epilasyon başlığına sahip Philips Satinelle BRE650/05 tam kapsamlı bir cilt bakımı için tüm seçenekleri bir araya getiriyor. Islak ve kuru olarak kullanılabilen ürünler, 90 derece açıyla kullanıldığında 0,5 mm’ye kadar en kısa tüyleri bile kolaylıkla alabiliyor. Optilight teknolojisi ise kısa tüylerin gözden kaçmasını da önlüyor.

S şeklinde ergonomik gövde tasarımı ve kablosuz (şarjlı) kullanım özellikleriyle kadınların rahatını düşünen Satinelle BRE650/05, farklı ataçman seçeneği sunuyor. Tam olarak şarj edildiğinde 40 dakikaya kadar kesintisiz epilasyon deneyimi sunuyor.

Geniş başlık özelliği sayesinde de daha fazla tüye aynı anda işlem yapmak mümkün. Böylece epilasyon süresi kısalıyor, zamanınız size kalıyor. Philips Satinelle serisi ile sunulan seçenekler arasında masaj ataçmanı, masaj başlığı, peeling fırçası, tıraş başlığı, düzeltme başlığı, aktif tüy kaldırma ataçmanı ve cilt germe ataçmanının yanı sıra, hassas bölge ve yüz için farklı ataçman aksesuarları da mevcut.

Philips Satinelle BRE650/05 sayesinde tek cihazla istenmeyen tüylerden ve ölü cilt hücrelerinden kurtulurken, canlı ve tazelenmiş bir cilde kavuşacaksınız. Hem yüz hem vücut, hem de hassas bölgelerde kullanım kolaylığı sunan Philips Satinelle BRE650/05 için tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise şöyle:

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE650/05) 8 aksesuar: 559,99 TL

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı