BeslenmeHaber

Glutensiz beslenenler dikkat! İstanbul’da gurme restoran önerisi

Yayla Grup bünyesinde 2011 yılında bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlayan, günümüze dek kendini geliştirerek, glutensiz sektörünün öncülerinden olan firmamız, yenilenen yüzüyle ve uzman kadrosuyla çölyak teşhisi alan, gluten duyarlılığı olan ya da glutensiz beslenmeyi hayat biçimi haline getiren kişilere haftanın 7 günü hizmet vermeye devam ediyor.

Glutensiz gurme restoran, çapraz bulaş endişesi olmadan, hem güvenli, hem lezzetli hem de sağlıklı menüleriyle glutensiz hayatı yaşayan kişilere, keyifli bir mekanda sevdikleriyle aynı sofrada özgürce sosyalleşme konforunu sunuyor.

Ayrıca glutensiz onayı olan her çeşit ürüne yer verilen marketimizle “acaba içeriğinde gluten var mıdır”endişesi yaratmadan güvenli alışveriş keyfi sunuyor.

Mantıdan, yufkaya, lavaştan, lahmacuna, simit, poğaça, eklerden, yaşpasta, cheesecake, tramisuya, şerbetli tatlılardan, çiğköfteye kadar aklınıza gelebilecek hemen her çeşitte glutensiz ürünü al-gel servisiyle hizmetinize sunuyor.

Çölyak ve glutensiz hayatı uzun yıllardır birebir yaşayan danışmanımızın da özellikle yeni teşhis alanları bilgilendirmek üzere hazır bulunduğu mekanımızda, glutensiz ön koşuluyla organik ve vegan ürünlere de yer veriliyor.

Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası Maltepe sahil yolu üzerinde verdiğimiz hizmetleri, kargoya uygun olan butik ürünlerimiz ve market satışında yer alan ürünlerimizle www.glutensiz.com e-ticaret sitesiyle tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Danışmanlık hizmetimizi de yine aynı site üzerinden ulaşabilir, her türlü soru ve sorununuzu danışabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı