Haber

Fitness Podcast’i ‘Definasyon’ yayına başladı

Fitness, vücut geliştirme, spor ve sağlık üzerine yayın yapan Definasyon; ApplePodcasts, Spotify ve kendi web sitesi üzerinden yayın hayatına başladı.

Türkiye'nin ilk fitness Podcast'i Definasyon yayında!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de etkisini giderek artıran Podcast yayıncılığında, ülkemizde önemli gelişmeler yaşanıyor.

Türkiye’de bir ilk olma özelliği olan Fitness Organizatörü Uğur Mutlu ve Atletik Performans Koçu Talha Beşir’in hazırlayıp sunduğu podcast şovunun ilk sezonunda sporlarda kırılan rekorlar, antrenman programları ve sporla teknoloji ilişkisi gibi konular ele alınırken, programın yayıncıları başta fitness ve vücut geliştirme gibi sporlara gönül vermiş kişileri hobileri doğrultusunda bilgilendirmeyi, bilinçlendirmeyi ve de eğlendirmeyi amaçlıyor.

Yayın ilkesi olarak bilimden ayrı kalmamayı ve doğru bilginin ilgili kişiler için yayılmasını benimseyen Definasyon Podcast, ilk sezonuyla birlikte Apple Podcasts, Spotify ve Soundcloud gibi platformlarda yerini aldı

Definasyon Podcast’i dilediğiniz platformdan dinlemek ve program hakkında detaylı bilgi edinmek için https://www.definasyonpodcast.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı