Fitvitrin

En favori kablosuz kulaklık HUAWEI FreeBuds 3 serisi

HUAWEI FreeBuds 3 ve HUAWEI FreeBuds 3i’den oluşan HUAWEI FreeBuds 3 Serisi, HUAWEI'nin en beğenilen gerçek kablosuz kulaklık serisi olmayı sürdürüyor. HUAWEI FreeBuds 3 ve FreeBuds 3i’nin Aktif Gürültü Engelleme özelliği VGP tarafından çifte ödüle layık görüldü.

 

1987 yılında kurulan VGP (Audio Visual Grand Prix), Japonya’daki en büyük ve en prestijli görsel ve işitsel ürün ödüllerinden biri. Ödül, Japonya’da profesyonel ses ve görüntü ürünlerine odaklanan, en güvenilir ses ve görsel medya yayıncısı ONGEN PUBLISHING CO., LTD. tarafından veriliyor. Geçen yıl VGP’ye dünya çapında 250 elektronik markası 2.000’den fazla ürün gönderdi. Tüm ürünler, Japonya’nın işitsel ve görsel sektörlerinde çalışan profesyonel jüri ve perakende temsilcileri tarafından çok yönlü oylamaya tabi tutuldu. Ürün kalitesi, işlevsellik ve pazarlanabilirlik gibi faktörleri değerlendirdikten sonra, her kategoriden en yüksek puanı alan ürünlere ödül verildi.

HUAWEI FreeBuds 3 VGP 2020 Teknoloji Ödülünü aldı

HUAWEI FreeBuds 3, IFA 2019’da tanıtıldığından beri, açık tasarımı, çok yönlü işlevselliği ile aktif gürültü önleme performansı, medya ve tüketiciler tarafından büyük övgü aldı. HUAWEI’nin Kirin A1 yonga seti ile güçlendirilen HUAWEI FreeBuds 3, kullanıcıların oyunların ve videoların keyfini çıkarması için istikrarlı, hızlı bir Bluetooth bağlantısı üzerinden doğru ses ve video senkronizasyonu sunuyor. Bu yıl Sevgililer Günü’nde HUAWEI, tüketicilere şık ve özel bir seçenek sunmak için HUAWEI FreeBuds 3 Red Edition’ı da ürün gamına ekledi.VGP hem açık konfor tasarımında hem de mükemmel aktif gürültü engelleme özelliğine sahip HUAWEI FreeBuds 3’ü VGP 2020 Teknoloji ödülünü almaya layık gördü.

HUAWEI FreeBuds 3i VGP 2020 Altın Ödül’ü kazandı

FreeBuds 3’ün büyük başarısı ile HUAWEI, mayıs ayında biraz daha uygun fiyat etiketli ve kulak içi tasarımlı HUAWEI FreeBuds 3i’yi piyasaya sürdü. HUAWEI FreeBuds 3’ün aktif gürültü engelleme teknolojisine dayanan HUAWEI FreeBuds 3i, esnek silikon uçlarından pasif gürültü önleme katmanı da sağlıyor. Sonuç olarak HUAWEI FreeBuds 3i, gürültü seviyesini 32 dB’ye kadar düşürebiliyor. 10 mm dinamik sürücü ile birlikte kulaklık, çeşitli kullanım senaryolarında mükemmel ses kalitesi sunuyor.

Rekabetçi fiyatı ve olağanüstü gürültü engelleme yetenekleri sayesinde HUAWEI FreeBuds 3i, VGP 2020 Altın Ödülü’ne layık görüldü.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı