Haber

Dünyaca ünlü vücut geliştirmeninin yaptığı herkesi şaşırttı!

Vücut geliştirme sporunda önemli dereceleri olan Kazak sporcu Yuri Touchenko 8 aydan fazladır birlikte olduğu şişme kadın Margo ile evlenme kararı aldı.

Vücut geliştirme sporunda önemli dereceleri olan Kazak sporcu Yuri Touchenko 8 aydan fazladır birlikte olduğu şişme kadın Margo ile evlenme kararı almıştı.

Instagram adresinden de sürekli şişme kadın sevgilisiyle fotoğraflar paylaşan Yuri’nin bu kararı hem Rus hem de Kazakistan medyasında geniş yankı bulmuştu.

Yuri sevgilisiyle ara ara kavga ettiğini de ifade etsede geçtiğimiz aylarda sevgilisine evlenme teklif etmiş ve evet yanıtını almış.

Margo’ isimli şişme kadınla 8 aydan fazla bir süredir birlikte, Instagram hesabına baktığınızda da normal çiftlerle gibi ev yaşantısı sürdüklerini görebilirsiniz.

Yuri ve Margo’nun tanışma hikayesi ise şöyle: Margo bir barda başka bir erkek tarafından saldırıya uğramış ve Yuri onu kurtarmış, o günden beri ona aşık olmuş ve ondan hiç ayrılmamış.

Margo ile ilişkisini kamuoyuna duyurduğu ilk dönemde dünyanın dört bir yanından çok sayıda eleştiriye maruz kaldığını ifade eden Yuri Tolochko, estetik ameliyat kararının bir sebebinin de bu eleştiriler olduğunu aktardı.

Yuri Tolochko, yemek yapmayı bilmeyen Margo’nun Gürcü mutfağına bayıldığını ve en sevdiği yemeğin Gürcü mantısı Hıngel olduğunu belirtti. Kız arkadaşının kendi başına hareket edemediğini belirten Yuri Tolochko, Margo’ya yürümesi için yardımcı oluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı